تماس رایگان تحت وب
Telegram
مبلغ جمع آوری برای خیریه

تعرفه هزینه ها در پایاپال

ما در مجموعه پایاپال همواره و همیشه تلاش می‌کنیم تا با کیفیت ترین و پیشرفته ترین و متنوع ترین خدمات مالی و بانکی را با کمترین هزینه و کارمزد برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهیم. ما برای کسب و کار‌های بزرگ با تراکنش های بالا، طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات و خدمات ویژه پایاپال دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه و کاهش کارمزد با ما تماس بگیرید.
کلیه تسویه های شتاب و پایا بین ۵ دقیقه تا ۲۴ ساعت از سوی ما ثبت و تایید میشود. مجموعه پایاپال تمام تلاش خود را میکند تا تسویه حساب های کاربران و مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد.
ساعات تایید حواله پایا از طرف بانک 5:20 ، 8:50 ، 10:50 ، 12:50 ، 14:50 ، 17:20 ، 19:20 بوده و یک تا دو ساعت بعد از تایید بانک ، مبلغ به حساب شما مشتری محترم واریز خواهد شد.
حداقل مبلغ جهت درخواست تسویه حساب، 5.000 تومان می باشد. هیچگونه حداکثر مبلغی جهت تسویه حساب وجود نداشته و تا هر مبلغی را میتوانید ثبت فرمایید.

نوع خدمات نرخ کارمزد
درگاه غیر مستقیم 0.5 درصد
درگاه مستقیم 1 درصد
پرداخت مهمان 1 درصد
پرداخت با کیف پول رایگان
انتقال وجه داخلی رایگان
تسویه حساب پایا رایگان
تسویه حساب شتاب 500 تومان
تسویه حساب اتوماتیک 500 تومان


درگاه غیر مستقیم چیست ؟
درگاه غیر مستقیم یا واسط به درگاهی اطلاق می شود که ابتدا خریدار به وب سایت پایاپال هدایت شده و بعد از مشاهده جزئیات محصول خریداری شده به صفحه پرداخت بانکی هدایت می گردد .
درگاه مستقیم چیست ؟
به درگاهی اطلاق می شود که مشتریان شما مستقیما به درگاه بانک هدایت شده و وب سایت پایاپال برای آنها نمایش داده نخواهد شد .